PRACA DLA PRAWNIKA – DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Praca w naszej Kancelarii umożliwia zdobycie bogatej wiedzy i doświadczenia w zakresie obsługi przedsiębiorców oraz międzynarodowego obrotu prawnego. Dzięki szerokiemu spektrum naszych usług oraz kontaktom zagranicznym, pracownicy w szybkim tempie zdobywają niezbędne doświadczenie zawodowe oraz wysoki stopień specjalizacji w interesującej ich dziedzinie prawa.

Co zapewniamy naszym prawnikom?

  • Długofalową współpracę

  • Dynamiczny rozwój zawodowy

  • Pracę w młodym i energicznym zespole

To potrzeby Klienta wyznaczają sposób naszego działania, determinując również strukturę samej Kancelarii. Kształtują też kierunki naszego rozwoju. Wspierając Klientów w toku ich działalności, sami nieprzerwanie poszerzamy nasze horyzonty.

Na przestrzeni kilkunastu lat działalności, Kancelaria uczestniczyła w niezliczonej ilości spraw, projektów i zdarzeń. Pracowaliśmy dla wielu Klientów, z których każdy wzbogacił nas o kolejne doświadczenia. Wszystko to obecnie możemy zaoferować nie tylko naszym aktualnym Klientom, ale i przekazać naszym nowym współpracownikom.

Nie tylko partnerzy KPDI ale i współpracujący z nami prawnicy stanowią o potencjale Kancelarii. Kładziemy więc wyjątkowy nacisk na utrzymanie długofalowych relacji z członkami naszego zespołu. W ten sposób możemy zapewnić stała wysoką jakość naszych usług na rzecz Klientów.

Nasi Współpracownicy mogą liczyć na szczególne benefity w przypadku osiągnięcia wyjątkowych sukcesów. Ich sukces nie jest jedynie sukcesem kancelarii.

kancelaria prawna gdańskRADCA PRAWNY / ADWOKAT

RADCA PRAWNY / ADWOKAT •   GDAŃSK

W chwili obecnie nie prowadzimy naboru na stanowisko Radca prawny / Adwokat, w naszej siedzibie w Gdańsku. Zachęcamy jednak radców prawych / adwokatów do przesyłania nam swoich aplikacji, które umieścimy w naszej bazie. Takie kandydatury są rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Apply Online   

kancelaria prawna gdańskAPLIKANT

APLIKANT   •   GDAŃSK

W chwili obecnie nie prowadzimy naboru na stanowisko Aplikant. Zachęcamy jednak obecnych, a także przyszłych aplikantów radcowskich lub adwokackich, do przesyłania nam swoich CV, które umieścimy w naszej bazie.

Apply Online   

TWOJA KARIERA. NASZE ZAANGAŻOWANIE.

adwokat Krzysztof Kuczyński“Rynek usług prawniczych ulega ciągłym zmianom. Tempo wzrostu podaży prawników, nie idzie w parze z upowszechnieniem się samych usług prawniczych. Rośnie rola większych, ugruntowanych na rynku Kancelarii, które nie tylko zachowują potencjał by przetrwać dynamikę zmian, ale i pozwalają na rozwój osobisty personelu.

KRZYSZTOF KUCZYŃSKI   •   SENIOR PARTNER

NIE ZWLEKAJ – DOŁĄCZ DO NAS!

APLIKACJE:

Kancelaria Prawna Domański i
Wspólnicy Sp.k.
Wały Piastowskie 1/1406
80-855 Gdańsk

Tel.: +48 (58) 308 99 68
Fax.: +48 (58) 324 23 40

kancelaria@kpdi.pl
www.kpdi.pl

[contact-form-7 404 "Not Found"]